Wspieraj Panoptykon (nie tylko od święta)!

Dziękujemy, że tu jesteś!

W listopadzie zaczyna się szał przedświątecznych zakupów. Sklepy kuszą okazjami, a my zapraszamy Cię do obdarowania nie tylko bliskich, ale też organizacji, która zajmuje się sprawami bliskimi Twojemu sercu. Niech będzie nią Fundacja Panoptykon.

Kiedy płacisz w sklepie kartą, klikasz na promocje w Internecie, korzystasz z karty miejskiej lub zamawiasz przez aplikację taksówkę, która wraz z upolowanymi okazjami zabierze Cię do domu – krok za Tobą podąża Wielki Brat, który dzięki  gromadzi, łączy i analizuje informacje na Twoich upodobań, zwyczajów, gustów i potrzeb. Wszystko po to, by zachęcić Cię do wydania więcej – niekoniecznie na rzeczy, których najbardziej potrzebujesz czy które ucieszą Twoich bliskich.

Dowiedz się, jak robić zakupy bezpieczne dla Twoich danych. I pomóż nam z nim walczyć ze wścibskim Wielkim Bratem. Przekaż darowiznę na nasze działania Panoptykonu!

Możesz to zrobić za pomocą szybkiego e-przelewu lub wpłacając darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO BP (w tytule wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail). Możesz też wziąć udział w naszej sezonowej wyprzedaży (oczywiście bez śledzenia).

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Pomiń ten krok