Pobierz raport

Dziękujemy za zainteresowanie naszym Raportem

Nie oszukujmy się: treści dobrej jakości kosztują, a na stronie Panoptykonu nigdy nie zobaczysz żadnej reklamy. Dlatego będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz kilkaset godzin pracy naszego zespołu i wpłacisz darowiznę na konto Fundacji Panoptykon lub przekażesz nam 1% swojego podatku (KRS: 0000327613).

Your Registration Info

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Pomiń ten krok