Wspieraj walkę z prywatną cenzurą

Fundacja Panoptykon walczy o ograniczenie wszechwładzy wielkich platform internetowych nad obiegiem informacji w sieci. Działamy nie tylko na sali sądowej. Zabiegamy o lepsze prawo w Polsce i Unii Europejskiej, prowadzimy działania edukacyjne. Wesprzyj nas!

  • Wpłać darowiznę, korzystając z narzędzia do szybkiego przelewu.
  • Złóż w banku stałe zlecenie na rzecz Panoptykonu: PL 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058.

Dzięki wsparciu osób takich jak Ty możemy działać skutecznie. Dziękujemy!

Chcesz wesprzeć również działania SIN? Zajrzyj na stronę organizacji.

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Pomiń ten krok