Każdy dzień jest dobry, żeby zacząć wspierać Panoptykon

Panoptykon walczy o lepsze prawo chroniące wolność i prywatność. O kontrolę nad działaniami służb; o przejrzystość i rozliczalność algorytmów decydujących o coraz to nowych aspektach naszego życia; o odzyskanie kontroli nad tym, kto i po co śledzi nas w internecie.

Każdy moment jest dobry, żeby zacząć wspierać Panoptykon – możesz zacząć od dzisiaj. Jak to zrobić:

  • wpłać darowiznę na konto Panoptykonu: PL 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 (PKO Bank Polski) lub przez narzędzie do szybkich wpłat;
  • dołóż swój 1%: pamiętaj o nas przy rozliczaniu PIT-a (KRS: 0000327613);
  • podziel się ze swoją siatką znajomych tym, że nas wspierasz. Może zainspirujesz do tego kolejne osoby?

Dziękujemy!

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Pomiń ten krok