WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Fundacja Panoptykon kontroluje kontrolujących: patrzy na ręce władzy i firmom, walczy o to, żeby każdy z nas miał władzę nad informacją o swoim życiu. Aby robić to coraz sprawniej i skuteczniej, potrzebujemy wsparcia osób, które cenią naszą pracę i uważają, że jest potrzebna. Jeśli jesteś jedną z nich, dołącz do Darczyńców Panoptykonu!

Wspieraj Panoptykon darowiznami

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO BP (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą za pośrednictwem systemu First Data Polcard (panel obok).

Pamiętaj: niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty. Złóż w banku dyspozycję stałego zlecenia na rzecz Fundacji Panoptykon!

Darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.

Z naszej polityki prywatności dowiesz się, jak przetwarzamy dane osób wspierających nas finansowo.

Przekaż 1% dla Panoptykonu

Wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000327613.  Dowiedz się więcej!