WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA

Darczyńca - PL

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę darowizny. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Te dane wraz z kwotą przekazanej darowizny przetwarzane są przez Fundację Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa). Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Masz prawo dostępu do tych danych oraz ich poprawienia.

Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się z naszymi Zasadami finansowania i Polityką prywatności.

Fundacja Panoptykon kontroluje kontrolujących: patrzy na ręce władzy i firmom, walczy o to, żeby każdy z nas miał władzę nad informacją o swoim życiu. Aby robić to coraz sprawniej i skuteczniej, potrzebujemy wsparcia osób, które cenią naszą pracę i uważają, że jest potrzebna. Jeśli jesteś jedną z nich, dołącz do Darczyńców Panoptykonu!

Wspieraj Panoptykon darowiznami

Aby wesprzeć Fundację Panoptykon finansowo:

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO Bank Polski (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą za pośrednictwem usługi Payeezy (panel obok).

Gorąco zachęcamy do złożenia w banku dyspozycji stałego zlecenia przelewu darowizny na rzecz Panoptykonu. Niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty.

Pamiętaj, że darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania (osoba fizyczna może w ten sposób odliczyć do 6% uzyskanego dochodu).

Przekaż 1% dla Panoptykonu

Fundacja Panoptykon posiada status organizacji publicznego. Żeby przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego, wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000327613.  Dowiedz się więcej!