WSPIERAJ CYFROWĄ WYPRAWKĘ

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Cyfrowa Wyprawka powstała po to, by uczyć, jak podejmować decyzje oparte na wiedzy i zrozumieniu działania nowych technologii.

Co nas wyróżnia?

  • Naszym priorytetem jest pokazanie, jak działają nowe technologie i jak wpływają na życie każdego i każdej z nas. Za pomocą praktycznych ćwiczeń inspirujemy do krytycznej refleksji nad tym, jak odpowiedzialnie z nich korzystać.
  • Nie boimy się trudnych czy niepopularnych tematów – podpowiadamy, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o profilowanej reklamie, dezinformacji, ochronie danych czy pornografii w sieci.
  • Nad materiałami pracujemy w grupie ekspertów z różnych dziedzin (IT, prawo, nauki społeczne itp.), testujemy je i dopracowujemy w każdym detalu.

Ile kosztuje Cyfrowa Wyprawka?

  • Przygotowanie jednego scenariusza lekcji to ok. 5 tys. zł (wraz z lekcjami testowymi).
  • Dedykowany warsztat w wybranej szkole prowadzony przez ekspertów Panoptykonu to ok. 3 tys. zł.

Dołóż się do rozwijania Cyfrowej Wyprawki!

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO BP (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe – Cyfrowa Wyprawka”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą (obok).

Pamiętaj: niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty. Złóż w banku dyspozycję stałego zlecenia na rzecz Cyfrowej Wyprawki! Darowizny przekazane na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.

Wspieraj Cyfrową Wyprawkę!