WSPIERAJ ROZWÓJ CYFROWEJ WYPRAWKI

Supporter Profile

Cyfrowa Wyprawka Fundacji Panoptykon powstała po to, by wspierać każdego w podejmowaniu świadomych, opartych na wiedzy i zrozumieniu działania nowych technologii wyborów konsumenckich. Aby robić to coraz sprawniej i skuteczniej, potrzebujemy wsparcia osób, które cenią naszą pracę i uważają, że jest potrzebna. Jeśli jesteś jedną z nich, dołącz do Darczyńców Panoptykonu!

Wspieraj Cyfrową Wyprawkę darowiznami

Aby wesprzeć rozwój Cyfrowej Wyprawki Fundacji Panoptykon finansowo:

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO Bank Polski (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą za pośrednictwem usługi Payeezy (panel obok).

Gorąco zachęcamy do złożenia w banku dyspozycji stałego zlecenia przelewu darowizny na rzecz Panoptykonu. Niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty.

Pamiętaj, że darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania (osoba fizyczna może w ten sposób odliczyć do 6% uzyskanego dochodu).

Przekaż 1% na rozwój Cyfrowej Wyprawki

Fundacja Panoptykon posiada status organizacji publicznego. Żeby przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rozwój Cyfrowej Wyprawki i inne działania Fundacji Panoptykon, wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000327613. W rubryce cel szczegółowy możesz wpisać „Cyfrowa Wyprawka”. Dowiedz się więcej!