WSPIERAJ ROZWÓJ CYFROWEJ WYPRAWKI

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Cyfrowa Wyprawka Fundacji Panoptykon powstała po to, by wspierać każdego w podejmowaniu świadomych, opartych na wiedzy i zrozumieniu działania nowych technologii wyborów konsumenckich. Aby robić to coraz sprawniej i skuteczniej, potrzebujemy wsparcia osób, które cenią naszą pracę i uważają, że jest potrzebna. Jeśli jesteś jedną z nich, dołącz do Darczyńców Panoptykonu!

Wspieraj Cyfrową Wyprawkę darowiznami

Aby wesprzeć rozwój Cyfrowej Wyprawki Fundacji Panoptykon finansowo:

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO Bank Polski (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą za pośrednictwem usługi Payeezy (panel obok).

Gorąco zachęcamy do złożenia w banku dyspozycji stałego zlecenia przelewu darowizny na rzecz Panoptykonu. Niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty.

Pamiętaj, że darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania (osoba fizyczna może w ten sposób odliczyć do 6% uzyskanego dochodu).

Zanim przekażesz darowiznę, zajrzyj do naszej polityki prywatności, żeby dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osób wspierających nas finansowo.

Przekaż 1% na rozwój Cyfrowej Wyprawki

Fundacja Panoptykon posiada status organizacji publicznego. Żeby przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rozwój Cyfrowej Wyprawki i inne działania Fundacji Panoptykon, wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000327613. W rubryce cel szczegółowy możesz wpisać „Cyfrowa Wyprawka”. Dowiedz się więcej!