WSPIERAJ CYFROWĄ WYPRAWKĘ

Darczyńca - PL

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa, fundacja@panoptykon.org) w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. WięcejMniej

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: fundacja@panoptykon.org.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zanim przekażesz darowiznę, zapoznaj się także z naszymi Zasadami finansowania.

Cyfrowa Wyprawka powstała po to, by uczyć jak podejmować decyzje oparte na wiedzy i zrozumieniu działania nowych technologii. Pomóż nam ją tworzyć.

Ile kosztuje Cyfrowa Wyprawka?

  • Przygotowanie jednego scenariusza lekcji to ok. 4-5 tys. zł.
  • Dedykowany warsztat w wybranej szkole prowadzony przez ekspertów Panoptykonu to ok. 3 tys. zł

Dołóż się do Cyfrowej Wyprawki!

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO BP (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą (obok).

Pamiętaj: niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty. Złóż w banku dyspozycję stałego zlecenia na rzecz Cyfrowej Wyprawki!

Darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.

Z naszej polityki prywatności dowiesz się, jak przetwarzamy dane osób wspierających nas finansowo.

Wspieraj Cyfrową Wyprawkę!

Przekaż 1% na rozwój Cyfrowej Wyprawki

Wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000327613. W rubryce cel szczegółowy możesz wpisać „Cyfrowa Wyprawka”. Dowiedz się więcej!