WSPIERAJ CYFROWĄ WYPRAWKĘ

Darczyńca - PL

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Panoptykon (ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa). Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób przekazujących nam darowizny znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Cyfrowa Wyprawka powstała po to, by uczyć, jak podejmować decyzje oparte na wiedzy i zrozumieniu działania nowych technologii.

Co nas wyróżnia?

  • Naszym priorytetem jest pokazanie, jak działają nowe technologie i jak wpływają na życie każdego i każdej z nas. Za pomocą praktycznych ćwiczeń inspirujemy do krytycznej refleksji nad tym, jak odpowiedzialnie z nich korzystać.
  • Nie boimy się trudnych czy niepopularnych tematów – podpowiadamy, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o profilowanej reklamie, dezinformacji, ochronie danych czy pornografii w sieci.
  • Nad materiałami pracujemy w grupie ekspertów z różnych dziedzin (IT, prawo, nauki społeczne itp.), testujemy je i dopracowujemy w każdym detalu.

Ile kosztuje Cyfrowa Wyprawka?

  • Przygotowanie jednego scenariusza lekcji to ok. 5 tys. zł (wraz z lekcjami testowymi).
  • Dedykowany warsztat w wybranej szkole prowadzony przez ekspertów Panoptykonu to ok. 3 tys. zł.

Dołóż się do rozwijania Cyfrowej Wyprawki!

  • Przekaż darowiznę na konto: 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO BP (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe – Cyfrowa Wyprawka”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą (obok).

Pamiętaj: niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty. Złóż w banku dyspozycję stałego zlecenia na rzecz Cyfrowej Wyprawki! Darowizny przekazane na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.

Wspieraj Cyfrową Wyprawkę!