Ostrzeżenie

Zapisy zakończone

WARSZTAT CYFROWA WYPRAWKA - STYCZEŃ 2014

Warsztat Cyfrowa Wyprawka - Styczeń 2014

Pracujesz z dziećmi bądź młodzieżą, którzy większość wolnego czasu spędzają w Internecie? Niepokoi Cię, że wrzucają do sieci mnóstwo informacji o sobie i innych? Obawiasz się, że to może być niebezpieczne dla nich i ich otoczenia, ale nie wiesz, jak skłonić ich do refleksji?

Zapraszamy Cię na warsztat, który pomoże Ci przygotować się do prowadzenia z dziećmi i młodzieżą zajęć dotyczących nowych technologii i ich wpływu na codzienne życie. Na warsztacie poznasz materiały edukacyjne, które pozwolą stworzyć interesujące zajęcia. Uzyskasz informacje o tym, jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na tematy związane z bezpieczeństwem w sieci, jak pomóc im unikać zagrożeń i dbać o to, by ich działania w Internecie nie krzywdziły innych. Dodatkowo dowiesz się, jak ciekawie i bez stresu przeprowadzić zajęcia dotyczące tematu, z którym dzieci i młodzież obcują na co dzień.

Warsztat adresujemy do nauczycieli informatyki, etyki, WOS-u, a także do wychowawców i innych osób zawodowo zajmujących się kształceniem dzieci i młodzieży. Udział mogą w nim brać osoby pełnoletnie.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Uczestnicy spoza Warszawy otrzymają zwrot kosztów podróży (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem, Fundacją Panoptykon). Na miejscu zapewniamy poczęstunek, kawę, herbatę i obiad. Pytania prosimy kierować do organizatora drogą e-mail (fundacja@panoptykon.org).
Zapraszamy!

Termin warsztatu: 17 stycznia 2014 r., godz. 10.00-16.00

Miejsce: Warszawa (centrum miasta)


Zapisy przyjmujemy do 7 stycznia. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, pierwszeństwo będą miały osoby z miejscowości do 50 tys. mieszkańców. W dalszej kolejności będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty, podaj poniższe informacje. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką (*).